Lékárna U Zlatého raka  Přelouč
466 672 918

COLAFIT 60 kostiček

COLAFIT 60 kostiček

Výrobce: Apotex
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3081461

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
329
Cena obvyklá:362
Ušetříte:9.1%
kusů Skladem
Popis:

Vyživuje a chrání klouby a podporuje vaziva a šlachy ve zdravém stavu doplněk léčby při artróze, osteoartróze a kloubních onemocněních

  • čistý krystalický kolagen ve formě měkkých, snadno polykatelných kostiček
  • stačí pouze 1 kostička denně
  • bez barviv a přidavných látek
  • balení na 2 měsíce užívání

Charakteristika:Vysoce čištěná, úplná molekula kolagenu v krystalické formě. Obsah kolagenu, tedy účinné látky, ve výrobku je naprosto nejvyšší, a to 99,9%. Snadné užívání - 1x denně ráno na lačno. Vysoká účinnost získává stále větší oblibu u všech uživatelů. Jako bonus je velmi příjemné užívání - Colafit® je bez chuti a bez zápachu a kolagenovou kostičku je možné si vytvarovat v ústech do podoby, jaká se dobře polyká i těm, kteří mají s polykáním tablet problémy. Díky tomu, že neobsahuje žádné konzervační látky a příměsi, je možné ho užívat dlouhodobě i trvale, aniž by měl jakékoliv nežádoucí vedlejší účinky.


Složení: čistý krystalický kolagen, čistota 99,9%
Dávkování: jedna kostička denně ráno na lačno, po dobu 2-3 měsíců. Kůru 2x ročně opakovat. V případě potřeby lze užívat trvale.
Upozornění:
Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Přečtěte si pozorně příbalový leták.

Doplněk stravy

Výrobce: Apotex
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
362 s dph
Vaše cena:
329 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3081461
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: